Newsletter

Odmena (giveaway)

Po prihlásení na odber Newslettera získaš link na free stiahnutie audioknihy Jednohubky 1 číta autor (200 MB). Takmer dvesto rozhlasových glos na zasmiatie a na zamyslenie plus ľaľajčinou načítaný úvod od Jana Cígera z Mädokýša.

Prečo?

Chcem s každým, kto sa zaujíma o moju tvorbu a o mňa, zostať v kontakte. Na prvý pohľad sa zdá, že na to stačia sociálne siete. Že stačí, že sme spolu na Facebooku, Instagrame, Twitteri, YouTube… Nestačí. Je tam síce zábava, ale informácia má len malú šancu, že sa k tebe dostane. Prečo? Siete si vyberajú, čo ti zobrazia a od sto percent to má veľmi ďaleko. Preto ak chceš, aby si sa dôležité správy odo mňa určite dozvedel(a), prihlás sa na odber Newslettera (noviniek), ktorý budem zasielať na tvoju emailovú adresu. Získaš naviac šancu na privilégiá, ktoré iní nemajú. Sľubujem, že to nebude otravné. Odhlásiť sa môžeš kedykoľvek.

Čo získaš?

  • Neutečie ti už odo mňa žiadna informácia, ktorú pokladám za dôležitú. Napríklad vydania kníh, e-kníh, audiokníh, videoklipov, piesní, recenzií…
  • upozornenia na to, že sa niekde dá niečo získať odo mňa lacnejšie alebo nebodaj zadarmo.
  • občas nejaký darček, napríklad e-book staršej knihy zdarma.
  • výber toho najlepšieho, čo zabralo na sociálnych sieťach (možno ti to ušlo)

Čo stratíš?

Nič.

Prihlasovanie

Prihlasovanie je kvôli GDPR trochu otrava (presnejšie: je trochu zdĺhavejšie, ako by mohlo byť), ale za to nemôžem ani ja ani ty. Trpezlivo ho dokonči až k poslednému emailu, v ktorom je poďakovanie, že sa prihlásenie potvrdzuje. Tu sú pre orientáciu kroky, ktoré treba urobiť:

  • v prihlasovacom formulári nezabudni zafajknúť voľbu Newsletter, inak ti ho bude ponúkať znovu s červeným upozornením.
  • prebojuj sa cez overenie, že si človek (CAPTCHA), možno budeš musieť hádať obrázky.
  • pozri si svoju emailovú schránku, mal by tam byť prvý email odo mňa s názvom Prosím, potvrďte odber Newslettera. Ak nie je, pozri aj do spamu. V správe potvrď svoj súhlas stlačením tlačidla.
  • Príde ti záverečný email Objednávka zasielania je potvrdená. Ak nie je, pozri aj do spamu. Ak bol odo mňa sľúbený nejaký darček, práve tu si ho môžeš stiahnuť. Tým je prihlasovanie ukončené, blahoželám.
  • Ak správy odo mňa končia v spame, porozmýšľaj, ako ma ako odosielateľa dostať do white listu (teda zoznamu tých, ktorí nekončia v spame). Tu záleží na tom, čo používaš ako emailovú službu či emailového klienta. V tom neporadím. V každom prípade je to vec, ktorú sa ti oplatí naučiť aj kvôli iným pre teba dôležitým odosielateľom, ktorých správy končia tiež v spame.